20160303 105748

20160303_105312.jpg

W dniu 03.03.2016 r. Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego podarował dla naszego Stowarzyszenia 45 biletów na przedstawienie „Cud mniemany czyli Krakowiacy i Górale”. Bardzo dziękujemy za umożliwienie uczestnictwa w spektaklu oraz za wrażenia jakich mogliśmy doznać słuchając zespołu Mazowsze.
Bilety podarowaliśmy naszym seniorom z Bodzanowa i Nowego Miszewa, którzy w "Mateczniku Mazowsze" Europejskim Centrum Promocji Kultury Regionalnej i Narodowej mogli przeżyć niezapomniane muzyczne chwile.
Gorąco polecamy „Matecznik Mazowsze” w Karolinie, naprawdę warto to przeżyć !

Serdeczne podziękowania składamy dla P. Dyrektora Jacka Bonieckiego.             

Podziekowanie333 1

                        

Aktualności

Projekt dofinansowany ze środków "Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich-Mazowsze Lokalnie"
realizowanego przez Fundację Fundusz  Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz  Stowarzyszenie Europa i MY

Zaufali nam

  • Hedea.pl
  • Partner1
  • STAROSTA POWIATU PŁOCKIEGO
  • Działaj Lokalnie
  • Młodzi Razem
  • Filantrop
  • Fundacja Amerykańska
  • Gmina Bodzanów
  • Mazowsze
  • Powiat Płocki

Polityka Bezpieczeństwa

Wszelkie prawa zastrzeżone © Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne SOKÓŁ w Bodzanowie 2016 |  Realizacja: Hedea.pl