13403327 556231524562131 5738952884525322825 o

5 czerwiec 2016

Zrealizowaliśmy pierwsze duże zadanie:)  Jarmark Norbertański w Bodzanowie. Oczywiście  udział naszego stowarzyszenia w tym przedsięwzięciu był znikomy, udało nam się pozyskać jedynie 9.000 zł  na organizację kilku zadań.

Szczególne podziękowania za organizację jarmarku należą się  naszym  Partnerom Organizacyjnym tj. Urząd Gminy Bodzanów  i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie. Więcej o projekcie przeczytacie w zakładce : Projekty -Spotkajmy się kolejny raz na XII Jarmarku Norbertańskim w Bodzanowie !!!

logotypclaim czerony pl

 Projekt sfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Aktualności

Projekt dofinansowany ze środków "Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich-Mazowsze Lokalnie"
realizowanego przez Fundację Fundusz  Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz  Stowarzyszenie Europa i MY

Zaufali nam

  • Hedea.pl
  • Partner1
  • STAROSTA POWIATU PŁOCKIEGO
  • Działaj Lokalnie
  • Młodzi Razem
  • Filantrop
  • Fundacja Amerykańska
  • Gmina Bodzanów
  • Mazowsze
  • Powiat Płocki

Polityka Bezpieczeństwa

Wszelkie prawa zastrzeżone © Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne SOKÓŁ w Bodzanowie 2016 |  Realizacja: Hedea.pl