12 maja 2017 roku - Dzień dla Społeczności Lokalnej w Bodzanowie.

W porozumieniu z Wójtem Gminy Bodzanów Jerzym Staniszewskim, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Sokół w Bodzanowie wspólnie z Fundacją „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej–Młodzi Razem” oraz Fundacją „Levi Strauss Foundationw dniu 12 maja 2017 w ramach dnia dla społeczności lokalnej wyremontowali pomieszczenia Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie oraz uporządkowali teren wokół budynku.

Siedemnastu wolontariuszy odnawiało pomieszczenia przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Wolontariusze ciężko pracowali malując ściany i pielęgnując teren wokół budynku. Po zakończonej pracy wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku. Wolontariusze otrzymali pamiątki od Wójta Jerzego Staniszewskiego. Ta niezwykła współpraca zaowocowała pozytywnymi efektami w postaci wspaniale odnowionych pomieszczeń Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia sali do tenisa oraz pozostałych pomieszczeń. Nowe kolory pozytywnie wpłyną na uczestników GCKiS. Ten niezwykły dar w formie pracy wolontariuszy na rzecz naszej społeczności lokalnej wiąże się również z pomocą finansową, którą otrzymało stowarzyszenie. Firma Lewi Strauss w Płocku przeznaczyła środki finansowe na zakup artykułów malarskich niezbędnych do odnowienia pomieszczeń.

Bardzo dziękujemy Fundacji „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” oraz wspaniałym Wolontariuszom Fundacji Levi Strauss Fundation”.

Dziękujemy wspaniałej Pani Iwonie Marczak i wszystkim Wolontariuszom-ludziom o wielkich sercach za działania na rzecz bodzanowskiej społeczności.

Jest to niezwykły dla naszej społeczności przykład bezinteresownej pracy na rzecz naszej małej ojczyzny. Mamy nadzieję, że już niedługo nasza społeczność sama będzie podejmować tak szczytne działania. Należy dodać, że wśród wolontariuszy Fundacji Levi Strauss Fundation” byli również mieszkańcy Gminy Bodzanów jak również samej miejscowości Bodzanów.

Bardzo serdecznie ich pozdrawiamy i dziękujemy!

 

Dziękujemy Wójtowi Gminy Bodzanów Jerzemu Staniszewskiemu za ogromne wsparcie, pomoc i  współdziałanie dla dobra naszej lokalnej społeczności !

 

 Wiecej zdjęć z projektu w galerii

 

 

IMG_5761.JPG

 

 

 

 

Projekt dofinansowany ze środków "Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich-Mazowsze Lokalnie"
realizowanego przez Fundację Fundusz  Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz  Stowarzyszenie Europa i MY

Polityka Bezpieczeństwa

Wszelkie prawa zastrzeżone © Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne SOKÓŁ w Bodzanowie 2016 |  Realizacja: Hedea.pl