13995577_1598218943810809_5096802830451163184_o.jpg

Wspaniałe i niezapomniane chwile przeżyliśmy 15 sierpnia 2016 r. o godz. 16.00 kiedy ruszył Bieg Krasnali 2016. Atmosfera podczas Biegu Krasnali w Bodzanowie przepełniona była radością, szczęściem, pozytywną energią dzieci, rodziców i dziadków. Stowarzyszenie promowało rodzinę, która stanowi najważniejszy fundament rozwoju dla małego dziecka. Rodzice stanowią najważniejszy przykład zdrowego stylu życia dla swoich dzieci. Zorganizowanie tej sportowej zabawy miało na celu zwrócenie uwagi rodziców na aktywność fizyczną małych dzieci a tym samym ich zdrowie. Być może za kilka lat okaże się, że wśród tych dzieci znajdują się olimpijscy mistrzowie!. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się zorganizować tak wyjątkową sportową zabawę, również dzięki wspaniałym osobom których  serca przepełnione są miłością do wszystkich dzieci.


Dziękujemy za pomoc finansową Panu Jerzemu Staniszewskiemu, Dorocie i Jackowi Fabisiak z Gąsewa, Stowarzyszeniu Twoja Gmina którego Prezesem jest Pan Paweł Różański oraz Klubowi Sportowemu Huragan.
Za pomoc rzeczową dziękujemy kochanej Pani Ani Kamińskiej za uszycie kolorowego stroju dla Królewny Śnieżki, Kwiaciarni Maciejka w Bodzanowie za kompozycję kwiatową, Joasi Karwowskiej pracownika GOPS w Bodzanowie za białą suknię, Martusi Kucharskiej pracownika GOPS w Bodzanowie za piękną Królewnę Śnieżkę, Kasi Klimczewskiej pracownika GOPS za przygotowanie starterów dla krasnali, Michałowi Wolińskiemu za to, że zaprzyjaźnił się z Tygryskiem. Edycie i Markowi Rackim za pomoc organizacyjną i owoce, na których już kolejny rok możemy liczyć.

Ciepłe słowa kierujemy do pracowników GCKiS w Bodzanowie za wsparcie oraz do Krzysztofa Lewandowskiego za krasnalową inspirację:) 

Dziękujemy wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bodzanowie bez których nic by się nie zadziało !

Dziękujemy wspaniałej młodzieży z Centrum Wolontariatu w Bodzanowie.

Serdeczne podziękowanie do Pana Krzysztofa Grochulskiego z Płocka, który przywiózł ogromną ilość ciastek dla dzieci i biegaczy II Biegu Bodzanowskiego.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym wolontariuszom stowarzyszenia i członkom stowarzyszenia, którzy zaangażowali się w przygotowanie Biegu Krasnali 2016. 

W Biegu Krasnali wszystkie dzieci zajęły I miejsce za które otrzymały medale i dyplomy :) Więcej zdjęć w zakładce Galeria. Informacje na temat biegu w zakładce Projekty.

 

DSC01323.JPG

 

Aktualności

Projekt dofinansowany ze środków "Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich-Mazowsze Lokalnie"
realizowanego przez Fundację Fundusz  Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz  Stowarzyszenie Europa i MY

Zaufali nam

  • Hedea.pl
  • Partner1
  • STAROSTA POWIATU PŁOCKIEGO
  • Działaj Lokalnie
  • Młodzi Razem
  • Filantrop
  • Fundacja Amerykańska
  • Gmina Bodzanów
  • Mazowsze
  • Powiat Płocki

Polityka Bezpieczeństwa

Wszelkie prawa zastrzeżone © Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne SOKÓŁ w Bodzanowie 2016 |  Realizacja: Hedea.pl