logotypclaim czerony pl

 

Projekt "Centrum Psychologiczne dla mieszkańców Gminy Bodzanów w trwającym zagrożeniu pandemią - COVID-19"

Zadanie dofinansowane  przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

 

 

Panel promocyjny projektu:

GOPS w Bodzanowie

Gmina Bodzanów

Centrum Pomocy Psychologicznej dla mieszkacw Gminy Bodzanw


 

Terapię psychologiczną prowadziła Pani Sylwia Kwiatkowska -  Pracownia Psychologiczno- Terapeutyczna  ul. Smocza 11, 09-472 Słupno

 Działania prowadzone w ramach projektu polegają na:

1.Prowadzenie specjalistycznego poradnictwa indywidualnego w Punkcie Terapeutyczno-Konsultacyjnym w Bodzanowie w ramach projektu „Centrum Pomocy Psychologicznej dla mieszkańców Gminy Bodzanów w trwającym zagrożeniu pandemią – COVID 19” zwanym dalej „projektem”.

2.Prowadzenie specjalistycznego poradnictwa indywidualnego w terenie w miejscu zamieszkania osób zgłoszonych do projektu oraz podczas terapeutycznych rozmów telefonicznych dla osób zgłoszonych do projektu.

3.Zapobieganie nasilonym lękom i niepokojom osób będących w kwarantannie lub będących w okresie po przebytej chorobie COVID-19 wśród osób zgłoszonych do projektu.

4.Zapobieganie obniżonemu nastrojowi dla osób będących dłuższy czas w izolacji w związku z trwającą pandemią wśród osób zgłoszonych do projektu.

5.Zwiększenie pomocy psychologicznej dla osób będących w traumie po utracie bliskich, z którymi nie mogli się pożegnać dla osób zgłoszonych do projektu.

6.Zwiększenie pomocy psychologicznej dla osób w kryzysie rodzinnym w związku z izolacją społeczną w związku z trwającą pandemią dla osób zgłoszonych do projektu.

Projekt trwa od 1.04.2021 do 29.06.2021 r.

Pomoc skierowana jest do 25 osób z terenu Gminy Bodzanów.

 

W ramach projektu została zakupiona stacja do bezdotykowej dezynfekcji rąk oraz  lampa wirusobójcza do Punktu Terapeutyczno-Konsultacyjnego w Bodzanowie.

 

W ramach  realizacji zadania  zakupiono stację do dezynfekcją  dłoni.


MMM              MMMM               IMG 20210526 122922   IMG 20210526 122951

 

Zakupiono również Lampę antywirusową UV-C Lena Lighting Sterilon Flow 144W PREMIUM -dwufunkcyjna, przepływowa, atestowana, czarno-złota, tryb EKO, licznik czasu pracy - Neutralizacja 99,9% wirusów/bakterii/grzybów

 

1

 
 
 
 
 
 
MMMMM            MMMMMMM
 
 
 
 
Dezynfekcja przepływowa - Można przebywać w pomieszczeniu
Producent: LENA LIGHTING

 

lena lighting sterilon lampa baner czarny

 

Przepływowe lampy UV-C STERILON FLOW 144Wwykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

Lampy polecane do wykorzystania w obiektach usługowych (salony fryzjerskie, kosmetyczne, manicure), placówkach służby zdrowia, hotelach, restauracjach, jednostkach administracji publicznej, placówkach edukacyjnych i opiekuńczych, a także do zastosowań prywatnych.

We współpracy z przedsiębiorcami w dobie pandemii skonstruowaliśmy zestaw do dezynfekcji pomieszczeń działający w oparciu promieniowanie UV-C. Lampy do dezynfekcji i sterylizacji działają wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Metoda uznana przez WHO i GIS jako jedna z form walki z koronawirusem. Technologia stosowana do walki z koronawirusem w Chinach i w Europie. Ergonomiczna konstrukcja lampy dostosowana do długoterminowej pracy. Brak konieczności angażowania dodatkowych zasobów osobowych. Funkcjonalności zapewniające bezpieczeństwo.

Lampa antywirusowa UV-C STERILON FLOW posiada ATEST PZH

atest

Lampy wirusobójcze UV-C STERILON FLOW 144W PREMIUM to urządzenie dwufunkcyjne.

-Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza

Dzięki wymuszonej cyrkulacji, powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wyparte na zewnątrz. Osłonięte światło UV-C nie wydostaje się na zewnątrz lampy, dzięki czemu może ona być wykorzystywana w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi.

 • Maksymalny metraż (kubatura) dezynfekowanego pomieszczenia przy dezynfekcji przepływowej: 120 m3
 • Przepływ powietrza: 200 m3/h, 110m3/h (tryb ECO)

-Funkcja bezpośredniej dezynfekcji powierzchni

Po otwarciu przesłony źródła światła wystarczy skierować lampę bezpośrednio na powierzchnię przez określony czas, aby skutecznie ją zdezynfekować. Należy jednak pamiętać, że światło UV-C jest szkodliwe dla skóry i oczu.
Wykorzystując lampę w tej formie nie można znajdować się w zasięgu strumienia światła, a przed jej użyciem wymagane jest zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do produktu.

 • Powierzchnia naświetlania przy dezynfekcji bezpośredniej z odległości 1m wynosi 7 m2 (jeden kierunek) lub 2 x 7 m2 (dwa kierunki)

Lampy wirusobójcze UV-C STERILON FLOW 144W PREMIUM z trybem ECO

W trybie ECO, regulowany wentylator pozawala na zmniejszenie przepływu lampy do wartości 110 m3/h dzięki czemu lampa pracuje ciszej. Należy pamiętać, że w celu uzyskania odpowiednio wysokiej skuteczności dezynfekcji w tym trybie, lampa musi pracować co najmniej dwie godziny dłużej.

STERILON FLOW 72W

Zalety wirusobójczej lampy UVNEUTRALIZACJA 99,9% WIRUSÓW

 • Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza
 • Funkcja jednokierunkowej bezpośredniej dezynfekcji powierzchni
 • Tryb ECO
 • Maksymalny metraż (kubatura) dezynfekowanego pomieszczenia przy dezynfekcji przepływowej: 120 m3
 • Powierzchnia naświetlania przy dezynfekcji bezpośredniej z odległości 1m wynosi 7 m2 (jeden kierunek) lub 2 x 7 m2 (dwa kierunki)
 • Rodzaj światła: ultrafioletowe UV-C
 • Długość Fali UV-C: 253,7 nm
 • Klasa ochronności: I
 • Atest Narodowego Istytutu Zdrowia Publicznego
 • Przepływ powietrza: 200 m3/h, 110m3/h (tryb ECO)
 • Filtr przeciwkurzowy
 • Miejsce na filtr HEPA
 • Żywotność źródła światła: 9000h
 • Lampa wyposażona w licznik czasu pracy służący do sygnalizacji zużycia świetlówek UV-C.
 • Napięcie zasilające: 220-240V
 • Stopień szczelności: IP20
 • Przewód zasilający: 3m
 • Włącznik on-off
 • Kolor CZARNO-ZŁOTY

 

Panel promocyjny projektu:

GOPS w Bodzanowie

Gmina Bodzanów

 

Koordynator projektu Mirosława Żaglewska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt dofinansowany ze środków "Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich-Mazowsze Lokalnie"
realizowanego przez Fundację Fundusz  Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz  Stowarzyszenie Europa i MY

Polityka Bezpieczeństwa

Wszelkie prawa zastrzeżone © Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne SOKÓŁ w Bodzanowie 2016 |  Realizacja: Hedea.pl